Jak můžete pomoci

Azylu Gaia můžete pomoci mnoha způsoby, od adopce zvířete po darování chovatelských potřeb. I na první pohled drobná či symbolická pomoc může udělat hodně, když se sejde více ochotných dárců.
Velmi si vážíme všech, kteří poskytnou i malý finanční dar, zašlou krmivo nebo jinak pomohou. Péče o desítky zvířat je náročná a často vyžaduje jak množství úsilí, tak i finančních prostředků. Mnoho našich svěřenců potřebuje různé veterinární úkony, nebo jsou trvale ve stavu, kdy je starost o ně náročnější (slepá zvířátka atd).

Bis dat, qui cito dat – Dvakrát dává, kdo rychle dává
(Publius Syrus, Myšlenky)

Pomoci můžete těmito způsoby:

  1. Adopcí kočičky
  2. Finančním darem
  3. Darováním krmení
  4. Darováním ostatního příslušenství
  5. Adopcí na dálku

1. Adopce kočičky
Pokud kočičího společníka adoptujete, darujete mu v podstatě nový život. Najde domov a již nebude muset být v Azylu.

I pokud adopci neplánujete, můžete pomoci jednoduše tím, že o její možnosti dáte vědět těm, kteří zvažují pořízení kočičky. Víte o někom takovém v okolí Šumperka, ale třeba i dále? Stačí, když nás zájemce kontaktuje.
 
2. Pomoc finančním darem
Máte měsíčně 20 Kč nebo i 50 Kč navíc? I taková částka nám pomůže. Finanční dary můžete posílat na transparentní účet 881188815/2010. Můžete si také zřídit trvalý příkaz na symbolickou částku.

Prosím uvádějte u plateb jméno a účel daru, abychom dokázali platbu správně zařadit 🙂 Pravidelně všem dárcům děkujeme na dobrovolnickém profilu Azyl Gaia na Facebooku 😉

Jestliže hodnota daru bude v celkové částce alespoň 1 000Kč (u podnikatelů 2 000Kč), je zde možnost si částku odečíst ze základu pro výpočet daně z příjmu. Pokud tedy budete chtít této možnosti využít, rádi vám vystavíme potvrzení o daru za daný kalendářní rok (případně i jednorázové).

Prostřednictvím finančních prostředků můžete také pomoci do sbírkových pokladniček, které jsou umístěny v Šumperku u veterinární ordinace MVDr. Vitáska, na klinice MVDr. Mináře, u chovatelských potřeb paní Svítilové, U Radnice a v Zábřehu na veterině MVDr. Jirsové.
 
3. Pomoc darováním krmení
Našim kočičkám dáváme granule super prémiové a prémiové řady. Aktuálně nejvíce krmíme granulemi SupraCat od českého výrobce Delikan. Dále krmíme granulemi Royal Canin (především veterinární diety). Nepoužíváme granule z obchodních řetězců, protože nejsou tou pravou stravou pro zdraví kočiček a naše kočičky po nich mají velké problémy, hlavně průjmy a zvracení.
 
4. Pomoc darováním ostatního příslušenství
Budeme rádi za matrace, deky, pelíšky, hračky, škrabadla pro kočky či misky. Uvítáme velké klece pro přepravu pejsků i přepravky pro kočičky. Dále uvítáme přípravky na parazity pro pejsky i kočky, a to nejlépe ve formě spotů značek Frontline a Strongold. Dále pak vitamínové pasty a pasty či tablety na odčervení. Moc nám také pomohou desinfekční, čistící a úklidové prostředky včetně prášků na praní. Dále papírové utěrky, hadry, smetáky a lopatky.
 
5. Pomoc adopcí na dálku
Adopce na dálku znamená, že budete moci měsíčně přispívat na Vámi vybrané zvířátko. Vaše jméno se pak objeví u adoptovaného zvířete. Zvířátko si může adoptovat jedinec, rodina či třeba pracovní kolektiv. Částka na adoptované zvířátko je zcela dobrovolná.

Chcete se domluvit na jiném typu nebo individuální pomoci?
Kontaktujte nás prosím.

SEO služby nám zvyšují návštěvnost